




Крісло Аміго 67 см ТМ Richman

Крісло Richman Аміго – чудове, зручне, з повітряним дизайном, виконане у сучасному стилі лофт. Це крісло, купивши яке ви залишитеся задоволені і якістю, і зовнішнім виглядом, і ціною.
Крісло має м’які оббиті підлокітники, зручний ергономічний передній край сидіння.
У сидінні крісла використовується спеціальна система з використанням ламелей, яка забезпечує високий рівень комфорту, але є зносостійкою. Це означає, що сидіння вашого крісла не почне просідати через кілька місяців після початку використання.
Підлокітники крісла додатково посилюються металевим каркасом. При цьому вони оббиті основною тканиною і виглядають дуже гармонійно.

В якості оббивки може використовуватися більше 90 000 варіантів тканин, шкірозамінників, велюрів та шенілів. Для вибору оббивки ми рекомендуємо вам зателефонувати нашому консультанту або залишити заявку для зв’язку з вами.
Каркас крісла виконаний із металевої труби та пофарбований порошковою фарбою чорного кольору з термозапіканням при температурі 600 градусів за Цельсієм. За вашим бажанням, колір забарвлення металокаркасу може бути обраний за системою RAL: чорний 9011, білий 9016, сірий 7012.


Габаритні розміри крісла Richman Аміго:
| Висота виробу: | 760 мм |
| Ширина виробу: | 670 мм |
| Глибина виробу: | 700 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 470 мм |
| Висота спинки: | 400 мм |
| Ширина сидіння: | 510 мм |
| Глибина сидіння: | 480 мм |
| Висота підлокітника: | 220 мм |
| Товщина підлокітника: | 75 мм |
| Вага виробу: | 24,8 кг |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 |
| Габарити пакування: | 700 x 720 x 800 мм |
| Об'єм пакування: | 0,40 м3 |
Можливе виготовлення в будь оббивці!
Ціна вказана за категорію тканини 1

Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ої категорії

Матовий велюр Allure Premium
Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал изготовления | |
| Обивочный материал | Ткань |
- Цена: 10 740 ₴
- Под заказ
- Код: Крісло Аміго
Отправка с 21 июня 2026Крісло Аміго 67 см ТМ Richman
10 740 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)






