




Дитяче Ліжко-машина Premium ТМ Viorina Deko

Дитяче ліжко-машинка "Premium" від компанії виробника Viorina-Deko зачарує будь-якої дитини. Має стильний дизайн, який імітує вигляд машини преміум-класу.
Покриття і промальовування якісні від того малюнок здається об'ємним, ніби справжня машина. Виготовлене ліжко з висококласним матеріалів, які міцні, надійні, витривалі і екологічні. Така ліжко витримає будь-які навантаження і з гідністю витримає будь-які випробування. В комплект входить матрац, який виготовляється в кольорі згідно зображення, м'який спойлер.
За додаткову плату ліжко може комплектуватися підіймальним механізмом, подушкою та наматрацником, обладнуватися 3Д колесами з МДФ. Вартість виробу в цьому разі прораховується менеджером інтернет-магазину індивідуально.
Варіанти комплектації виробу:

Розмір:
| Ширина | 84 см |
| Глибина | 189 см |
| Розмір спального місця | 80х180 см |
Додаткова опція:
-
кольорова LED-підсвітка низу ліжка + пульт — 499 грн

Матеріал виготовлення — ламінований ДСП


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | кровать-машина |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | ДСП ламинированная |
| Материал изготовления фасада | ДСП ламинированная |
| Основание спального места | ламинированная ДСП |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Наличие подъемного механизма | Без механизма |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 189 см |
| Глубина детской кровати | 84 см |
| Общая высота детской кровати | 67 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 180 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Высота спального места | 42 см |
| Комплектация | |
| Матрас | Да |
- Цена: 11 390 ₴
- Под заказ
- Код: Premium P 003
Отправка с 14 июня 2026Дитяче Ліжко-автомобіль Premium ТМ Viorina Deko
11 390 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)





