




Модульна система Лаунж (одиниця зі спинкою) ТМ Richman

Частина модульної системи Лаунж - дивитись повністю
Richman Лаунж є сучасною модульною системою диванів, оформленою в стилі лофт-меблів. Використовуючи цю систему, ви без проблем зможете оформити потрібний вам простір стильними та комфортними меблями.
Диван Лаунж виробляється у двох модифікаціях – одинарний модуль та кутовий. Кожна модифікація може бути зі спинкою або без.
У сидінні дивана використовується спеціальна система ламелей, яка забезпечує високий рівень комфорту, але є зносостійкою. Це означає, що сидіння вашого дивана не почне просідати за кілька місяців після початку використання.
Модулі дивану Лаунж не скріплюються між собою, що дозволяє використовувати модулі так, як зручно саме зараз. Будь-який модуль дивану Лаунж має невелику вагу, що дозволить вам легко пересунути його куди завгодно.
Розміри модулів були сплановані таким чином, щоб одна людина могла зручно розміститися на одному з них. Він також має кут нахилу спинки, який забезпечує комфортне сидіння.
Каркас дивана виконаний із металевої труби та пофарбований порошковою фарбою чорного кольору з термозапіканням при температурі 600 градусів за Цельсієм. За вашим бажанням, як колір забарвлення металокаркасу може бути обраний з наступних відтінків за системою RAL: чорний 9011, білий 9016, сірий 7012.

Можливе виготовлення в будь оббивці!
Ціна вказана за категорію тканини 1

Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ої категорії

Матовий велюр Allure Premium
Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | диван |
| Тип дивана | прямой |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спинки | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры дивана | |
| Длина дивана | 77 см |
| Глубина дивана | 77 см |
| Высота посадочной части дивана | 46 см |
| Высота дивана с учетом спинки | 83 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | металл |
| Ножки | металл |
| Обивочный материал | Экокожа, Ткань |
| Наполнитель | Пенополиуретан |
- Цена: 7 680 ₴
- Под заказ
- Код: Лаунж (одиниця зі спинкою
Отправка с 21 июня 2026Модульна система Лаунж (одиниця зі спинкою) ТМ Richman
7 680 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







