




Крісло Бруно ТМ Richman

Модель «Бруно» — диван з благородним дизайном, з лаконічними квадратними формами, на міцних ніжках з масиву дерева. Купити диван фабричний можно в екошкірі або шкірі, але також можливі інші варіанти оббивки на ваш вибір.
Характеристики дивану виробництва Richman:
- Модель виготовляється в 3 комплектаціях: одиниця, двійка та трійка.
- Колір ніжок на вибір: білий, венге, горіх чи бук.
- Оббивка з чорної екошкіри або шкіри. Може бути замінена на інший матеріал з нашого каталогу (понад 500 тканин та 10 000 відтінків). Також ми єдині в Україні можемо виготовити оббивку в матеріалі, який надає сам клієнт.
- Товстий шар якісного поролону тримає форму, забезпечуючи комфортне сидіння та зовнішню естетику дивану.

Габаритні розміри крісла Richman Бруно:
| Висота виробу: | 770 мм |
| Ширина виробу: | 1000 мм |
| Глибина виробу: | 830 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 440 мм |
| Висота спинки: | 400 мм |
| Глибина сидіння: | 540 мм |
| Ширина сидіння: | 580 мм |
| Висота підлокітника: | 190 мм |
| Товщина підлокітника: | 210 мм |
| Вага виробу: | 30 кг |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 |
| Габарити пакування: | 1020 x 850 x 770 мм |
| Об'єм пакування: | 0,67 м3 |

Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ої категорії

Матовий велюр Allure Premium
Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Тип дивана | прямой |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спинки | Да |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 100 см |
| Глубина кресла | 83 см |
| Высота посадочной части кресла | 44 см |
| Высота кресла с учетом спинки | 75 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | ДСП, натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Обивочный материал | Экокожа, Ткань |
| Наполнитель | Пенополиуретан |
- Цена: 10 640 ₴
- Под заказ
- Код: Крісло Бруно
Отправка с 21 июня 2026Крісло Бруно ТМ Richman
10 640 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







