




Крісло Install Black, Alum, Grey/Grey

Це стильне комп'ютерне крісло в сучасному дизайні, що гарантує підвищений комфорт при роботі. Модний дизайн крісла в стилі hi-tech ідеально впишеться в сучасний офіс динамічно розвиваючої фірми. Конструкція моделі оснащена широким набором функцій і регулювань необхідних для зручної багатогодинної роботи: анатомічна спинка, регульований підголовник, поперековий підпір, підлокітники і механізм гойдання. Крісло Install виконане з якісних матеріалів і підійде як для керівників, так і для співробітників.
Спинка і сидіння виконані з урахуванням всіх норм ергономіки і забезпечують зручністю та комфортом протягом усього робочого дня. Додаткова зручність для попереку забезпечує поперековий підпір, який регулюється по висоті. Також регулюється і підголовник, він змінює своє положення по висоті і глибині легко підлаштовуючись під вимоги сидячого.
Оббивка спинки виготовлена зі спеціальної сітки, яка має гарну повітропроникністю і гігроскопічністю. Сидіння - міцна тканина, в якості наповнювача використовувався формований поролон. Крісло Install оснащено зручними пластиковими підлокітниками з м'якою PU накладкою. Підлокітники регулюються по висоті.
Хрестовина крісла Install виконана з литого алюмінію і оснащена гумовими роликами.
Спинку крісла можна також використовувати як вішалку для одягу, за рахунок спеціальної конструкції у вигляді плічок.
Вбудований механізм гойдання Synchro має можливість синхронного відхилення спинки і сидіння в співвідношенні 2: 1 з фіксацією в 4-х положеннях.
Крісло Install випускається в білій і чорній рамі з оббивкою різних забарвлень, які дозволять підібрати оптимальний варіант для вашого офісного і домашнього інтер'єру.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Серый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 63 см |
| Глубина кресла | 59 см |
| Высота с учетом спинки | 127 см |
| Высота посадочной части кресла | 45 см |
| Вес кресла | 17 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Основной обивочный материал | ткань |
- Цена: 10 830 ₴
- В наличии
- Код: 545745
Крісло Install Black, Alum, Grey/Grey TM AMF
10 830 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)



