




Крісло Absolute HB Black (натуральна шкіра + Memory Foam) TM AMF

Крісло Absolute HB Grey - це шкіряне крісло представницького класу для кабінету керівника. Вишуканий лаконічний дизайн виробу виправдовує свою назву, в ньому немає нічого зайвого тільки підвищений комфорт, респектабельність і висока якість. Безсумнівно, крісло Absolute підкреслить статус свого власника.
Висока спинка з регульованим підголовником забезпечує спині і шиї комфорт протягом усього робочого дня. Крісло Absolute повністю виконано з натуральної шкіри високої якості, що гарантує не тільки гарний зовнішній вигляд, але і продовжує терміни експлуатації і легка в догляді. Наповнювач крісла - "Memory Foam".
Елегантність виробу також надають оригінальні підлокітники, які виконані з високоміцної сталі і оббиті шкірою. Алюмінієва хрестовина з PU-ролики, які прикрашені алюмінієвими вставками, забезпечують надійність і стійкість.
Вбудований італійський механізм гойдання Donati з регулюванням під вагу користувача і фіксацією кута нахилу в будь-якому положенні.
Шкіряна оббивка крісла Absolute HB Grey в поєднанні з алюмінієвими елементами виглядають дуже стильно і сучасно.
Максимальне навантаження на виріб - 150 кг

Характеристики
| Механізм крісла | Dynamic plus |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Шкіра |
| Підлокітники | М'яка накладка |
| Хрестовина | Алюмінієва |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1230 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1360 |
| Ширина виробу | 690 |
| Глибина виробу | 680 |
| Ширина сидіння | 550 |
| Глибина сидіння | 510 |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 470 |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 570 |
| Висота спинки | 810\840 |
| Висота підлокітників | 200 |
| Діаметр | 700 |
| Максимальне навантаження | 150 |
| Тип | Дизайнерські |
| Серія товару | Empire |
| Виробник | AMF |
| Особливості | З підголовником, З підлокітником, Регульований підголівник |
| Стиль | Сучасний |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Кресло руководителя |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 69 см |
| Глубина кресла | 68 см |
| Высота с учетом спинки | 136 см |
| Высота посадочной части кресла | 47 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 47 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 57 см |
| Вес кресла | 26 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Основной обивочный материал | натуральная кожа |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 55 см |
| Глубина сиденья | 51 см |
| Высота спинки | 84 см |
- Цена: 38 980 ₴
- Нет в наличии
- Код: 545732
Крісло Absolute HB Black (натуральна шкіра + Memory Foam) TM AMF
38 980 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







