



Пуф приліжковий Арден ТМ Tenero

• Матеріал каркаса - метал
• Оббивка - шкірозамінник, тканина
Метал:
- Стандартні - білий, бежевий, коричневий, чорний оксамит, чорний (глянець)
- Додаткові - чорне/срібло,чорне/золото, чорна мідь, біле/срібло, білий/оксамит, бордо, жовтий, зелений, синій, бузковий, сірий, золото (доплату за ці кольори уточнюйте у менеджера)
• Доступні розміри:
- 115х37х45 см (для ліжок 120х190/200 см)
- 135х37х45 см (для ліжок 140х190/200 см)
- 155х37х45 см (для ліжок 160х190/200 см)
- 175х37х45 см (для ліжок 180х190/200 см)


Оксамитовий велюр антикіготь Laguna
Виробник: Мебтекс
Велюр має довгий ворс, колір залежить від освітлення
Зносостійкість: 55 000 циклів
Велика палітра кольорів, приємний на дотик
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 300 г/м²


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenero |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | банкетка |
| Тип опор | Ножки |
| Материал каркаса | металл |
| Обивочный материал | Велюр |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1150 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Высота | 450 мм |
- Цена: 6 310 ₴
- Под заказ
- Код: Арден
Отправка с 08 июня 2026Пуф приліжковий Арден ТМ Tenero
6 310 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


