




Крісло Install White, Alum, Black/Black TM AMF

Це ефектне сіре крісло в сучасному дизайні, що гарантує підвищений комфорт при роботі. Стильний дизайн крісла в стилі hi-tech ідеально впишеться в сучасний офіс динамічно розвиваючої фірми. Конструкція моделі оснащена широким набором функцій і регулювань необхідних для зручної багатогодинної роботи: анатомічна спинка, регульований підголовник, поперековий підпір, підлокітники і механізм гойдання. Крісло Install виконане з якісних матеріалів і підійде як для керівників, так і для співробітників.
Спинка і сидіння виконані з урахуванням всіх норм ергономіки і забезпечують зручністю та комфортом протягом усього робочого дня. Додаткова зручність для попереку забезпечує поперековий підпір, який регулюється по висоті. Також регулюється і підголовник, він змінює своє положення по висоті і глибині легко підлаштовуючись під вимоги сидячого.
Оббивка спинки виготовлена зі спеціальної сітки, яка має гарну повітропроникністю і гігроскопічністю. Сидіння - міцна тканина, в якості наповнювача використовувався формований поролон. Крісло Install оснащено зручними пластиковими підлокітниками з м'якою PU накладкою. Підлокітники регулюються по висоті.
Хрестовина крісла Install виконана з литого алюмінію і оснащена гумовими роликами.
Спинку крісла можна також використовувати як вішалку для одягу, за рахунок спеціальної конструкції у вигляді плічок.
Вбудований механізм гойдання Synchro має можливість синхронного відхилення спинки і сидіння в співвідношенні 2: 1 з фіксацією в 4-х положеннях.
Крісло Install випускається в білій і чорній рамі з оббивкою різних забарвлень, які дозволять підібрати оптимальний варіант для вашого офісного і домашнього інтер'єру.

Характеристики
| Механізм крісла | Synchro |
|---|---|
| Матеріал оббивки | Сітка, Тканина |
| Підлокітники | Пластик |
| Хрестовина | Алюмінієва |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1060 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1220 |
| Ширина виробу | 630 |
| Глибина виробу | 630 |
| Ширина сидіння | 480 |
| Глибина сидіння | 470 |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 440 |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 520 |
| Висота спинки | 540 |
| Висота підлокітників | 180\250 |
| Діаметр | 660 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Тип | Для персоналу, Комп'ютерні крісла |
| Серія товару | IT |
| Виробник | AMF |
| Особливості | З високою спинкою, З підголовником, З підлокітником, Обрезинені ролики, Поперекова підтримка, Регульований підголівник, Регульований підлокітник, Функція гойдання |
| Стиль | Сучасний |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черно-белый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Для офиса |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 63 см |
| Глубина кресла | 59 см |
| Высота с учетом спинки | 127 см |
| Высота посадочной части кресла | 45 см |
| Вес кресла | 17 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Основной обивочный материал | Сетка |
- Цена: 11 550 ₴
- В наличии
- Код: 545744
Крісло Install White, Alum, Black/Black TM AMF
11 550 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







