




Круглий стіл для переговорів D-1600 Loft design

Круглий стіл для переговорів D-1600 - це зменшена версія полюбилася покупцям моделі D-2000. Якщо вам потрібен стіл для нарад, спільного обіду або відпочинку - цей стіл те, що вам потрібно. Він розрахований на компанію до 8-ми чоловік. За круглим стіл всі співробітники будуть знаходиться в рівному відстані один від одного в межах півтора метрів, що спрощує спілкування. Крім цього, форма столу розташовує до більш близького і взаимоуважительному відношенню між людьми.
Каркас столу D-1600 має розбірну конструкцію для зручності транспортування. Опора виготовлена з масивної металевої труби 50*50 мм. Вгорі каркаса є металеві пластини для кріплення до стільниці за допомогою саморізів. Внизу розташовані регульовані ніжки для виставлення столу на нерівній підлозі.
Стільниця столу D-1600 виготовлена з здвоєного ламінованого ДСП. Вона може бути цілісна або розрізана навпіл, для зручності занесення і транспортування. Товщина стільниці - 32 мм. Діаметр стільниці 1600 мм. Однак, за бажанням клієнти можна змінити розмір від 1500 мм до 1700 мм. На ціну це не впливає. Якщо вам потрібен стіл більше, рекомендуємо звернути увагу на модель круглий стіл для переговорів D-2000.

| Виробник: | Loft design |
| Країна виробник: | Україна |
| Тип: | Стіл для переговорів |
| Матеріал: | ЛДСП і метал |
| Форма стільниці: | Кругла |
| Ширина: | 1600 |
| Висота: | 750 |
| Глибина: | 1600 |
| Діаметр: | 1600 |
| Особливості: | Регульовані ніжки |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стола | прямой |
| Назначение | Для переговоров |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | круглая |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1600 мм |
| Глубина | 1600 мм |
| Высота | 750 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Опоры | металл |
| Фасады | металл |
- Цена: 16 150 ₴
- Готово к отправке
- Код: D-1600
Круглий стіл для переговорів D-1600 Loft design
16 150 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)



