-18%










Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець M-65 вельвет сірий TM Vetro Mebel

Стілець M-65 - зручний м'який кухонний стілець з обідньою посадкою. Ефектний дизайн поєднується з практичною лаконічністю. М'яка висока спинка, забезпечуючи максимальний комфорт. Стільці чудово вписуються в будь-який сучасний інтер'єр вітальні, кухні, їдальні зони, а також у приміщеннях кафе, ресторанів, коворкінг, готелів і зон очікування або ресепшн.
Оббивка: меблева тканина велюр
Оббивка виконана з меблевої тканини велюру сірого кольору. Велюр — тканина з ворсовими нитками. Оббивний матеріал пройшов необхідні випробування на міцність і зносостійкість, призначений для використання в меблевій промисловості.
Ще про стільці:
- стильний універсальний дизайн;
- міцний каркас сидіння з металу;
- рекомендована навантаження - не більше 120 кг;
- ніжки зроблені з металу, пофарбованого в чорний колір;
- на кінцях ніжок є золотисті наконечники
| Колір | сірий |
|---|---|
| Складання | потребує складання |
| Особливості | з підлокітниками |
| Матеріал оббивки | велюр |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Ширина сидіння, см | 58 |
| Максимальна глибина сидіння, см | 59 |
| Глибина сидіння, см | 45 |
| Висота до сидіння, см | 49 |
| Висота, см | 86 |
| Вага, кг | 8 |
| Бренд | Vetro Mebel |

| Основные | |
|---|---|
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Черный |
| Цвет обивки | Серый |
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип опор | Ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металл |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Обивочный материал | Велюр |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 580 мм |
| Глубина | 590 мм |
| Высота | 860 мм |
- Цена: 3 360 ₴
- В наличии
- Код: M-65-grey-velvet/ black
Стілець M-65 вельвет сірий TM Vetro Mebel
4 090 ₴
3 360 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.



