




Стілець обідній Lula Soft натуральний / тканина сіра TM Pavlyk
Стілець Lula Soft - модель обіднього стільця, зробленого з дерева, з м'якою оббивкою. Висока спинка та сидіння мають злегка увігнуту форму для максимально комфортної посадки. Конструкція стільця поєднує в собі функціональність та ергономіку.
Стільці підходять для застосування в будь-якому домашньому інтер'єрі (кухня, вітальня, спальня, закритий балкон, тераса), а також заклади сегменту HoReCa (ресторани, кафе, готелі, салони краси, шоу-руми, конференц-зали). Дана модель стільця гармонійно впишеться в інтер'єр із класичними або сучасними рисами.
Оббивка: меблева тканина
Оббивка м'якої частини стільця може бути виконана з різних видів меблевої тканини. Будь ласка, виберіть потрібний варіант в опціях товару при замовленні.
Каркас: масив бука, гнуто-клеєна фанера
Сидіння та каркас зроблені з високоякісного масиву букового

Більше про стільці:
-сучасна інтерпретація класичного дизайну;
-покриття дерева – напівматовий поліуретановий лак G20 бренду Verinlegno;
-максимальне навантаження – не більше 120 кг;
-збірка потрібна, фурнітура йде у комплекті;
-на ніжках є повстяні наклейки для захисту підлоги;

Габаритна ширина, мм: 420
Габаритна глибина, мм: 470
Загальна висота, мм: 860
Посадкова висота, мм: 470

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук натуральный |
| Цвет обивки | Серый |
| Производитель | Pavlyk |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Цвет каркаса | Бук натуральный |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | гнутая фанера |
| Сиденье | фанера |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 420 мм |
| Глубина | 490 мм |
| Высота | 860 мм |
- Цена: 3 490 ₴
- Под заказ
- Код: Lula Soft натуральний
Отправка с 14 июня 2026Стілець обідній Lula Soft натуральний / тканина сіра TM Pavlyk
3 490 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)



