




Стілець обідній Lula масив бука / natural TM Pavlyk

Стілець Lula – модель обіднього стільця, зробленого з дерева. Висока спинка та сидіння мають злегка увігнуту форму для максимально комфортної посадки. Конструкція стільця поєднує в собі функціональність та ергономіку.
Стільці підходять для застосування в будь-якому домашньому інтер'єрі (кухня, вітальня, спальня, закритий балкон, тераса), а також заклади сегменту HoReCa (ресторани, кафе, готелі, салони краси, шоу-руми, конференц-зали). Дана модель стільця гармонійно впишеться в інтер'єр із класичними або сучасними рисами.
Каркас: масив дуба, гнуто-клеєна фанера

Більше про стільці:
- сучасна інтерпретація класичного дизайну;
- покриття дерева – напівматовий поліуретановий лак G20 бренду Verinlegno;
- максимальне навантаження – не більше 120 кг;
- збирання потрібне, фурнітура йде в комплекті;
- на ніжках є повстяні наклейки для захисту підлоги;
- широкий вибір кольору фарбування дерева.

Габаритна ширина, мм: 420
Габаритна глибина, мм: 490
Загальна висота, мм: 860
Посадкова висота, мм: 456
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук натуральный |
| Производитель | Pavlyk |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Масло |
| Цвет каркаса | Бук натуральный |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | гнутая фанера |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 420 мм |
| Глубина | 490 мм |
| Высота | 860 мм |
- Цена: 3 290 ₴
- Под заказ
- Код: Lula массив бука natural
Отправка с 14 июня 2026Стілець обідній Lula масив бука / natural TM Pavlyk
3 290 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)



