Топ продаж










Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комод 4 скандинавський Asgard білий/дуб крафт золотий ARTinHEAD

Вся колекція меблів Asgard - дивитись
- Комод з серії меблів "Asgard" виконаний в скандинавському, простому лаконічному дизайні з використанням природних кольорів і матеріалів;
- Матеріал ніжок і ручки з натурального дерева;
- Матеріал корпусу і фасаду: ЛДСП;
- Ящики на телескопічних направляючих повного висування

Характеристики
| Тип | Для одягу і речей |
|---|---|
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Особливості | З 4 ящиками, З висувними ящиками |
| Ширина виробу | 820 |
| Глибина вироби | 400 |
| Висота виробу | 955 |
| Серія товару | Asgard ARTinHEAD |
| Виробник | ARTinHEAD |
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотой, Белый |
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ножки | натуральное дерево |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 82 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Высота комода | 95 см |
- Цена: 6 690 ₴
- В наличии
- Код: AG03011200000
Комод 4 скандинавський Asgard білий/дуб крафт золотий ARTinHEAD
6 690 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

