




Ліжко-трансформер Juno 160*200 см дуб сонома ТМ ARTinHEAD

Дана модель ліжка – це чудове рішення для малогабаритних кімнат. Завдяки своїй трансформації, ліжко з повноцінного двоспального місця, трансформується, на перший погляд, звичайний шафа. Підйомний механізм ліжка на стільки простий, що з ним впорається навіть сама тендітна дівчина.
Різноманітність колірної гами допоможе вам підібрати ліжко-трансформер під інтер'єр будь-якої кімнати.
Матеріал виготовлення ліжка:
Матеріал: ЛДСП, 18 ММ
Край: ПВХ, 8 мм
Наповнення: ламельний блок (букові ламелі 53 мм, відстань між ламелями – 50 мм)
Механізм трансформації: метал (фурнітура України)
Ручки: метал
Регульовані опори: пластик
У комплекті: ремені (2 шт.) під матрац
Максимальне навантаження: 100 кг на одне спальне місце (загальне – 200 кг)
Габарити ліжка:
Ширина: 1744 мм
Глибина: 350 мм
Довжина: 2154 мм
Довжина загальна: 2210 мм
Ширина спального місця: 1600 мм.
Довжина спального місця: 2000 мм
Зверніть увагу, для цього ліжка висота матраца має бути не більше 180 мм.

Характеристики
| Размер спального места | 160x200 |
|---|---|
| Ширина виробу | 1744 |
| Глибина вироби | 2154 |
| Висота виробу | 2150 |
| Каркас | ДСП |
| Основа під матрац | Ламелі |
| Короб для білизни | Немає |
| Тип | Ліжко трансформер, Шафа-ліжко |
| Особливості | Без матраца, Без ящиків |
| Виробник | ARTinHEAD |
| Стиль | Сучасний |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Тип подъемного механизма | Газ-лифт |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Цвет | Дуб сонома |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 221 см |
| Ширина кровати | 174.4 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 215.4 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
- Цена: 31 980 ₴
- В наличии
- Код: SM03131300000
Ліжко-трансформер Juno 160*200 см дуб сонома ТМ ARTinHEAD
31 980 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)



