




Диван Офіс подвійний зі спинкою і підлокітниками ТМ Richman

Диван Richman Офіс – це зразок універсальності та елегантності, який додасть вишуканості будь-якому простору. Він виконаний в сучасному дизайні на хромованих металевих ніжках, або металокаркасі, що робить його не лише вишуканим, але й міцним. Цей модульний диван ідеально підійде для офісу, зони відпочинку, переговорної кімнати чи холу очікування.
Варіативність оббивки дивану Офіс створює необмежені можливості для втілення вашого стилю і пристрасті. Від екошкіри до натуральної шкіри чи будь-якої іншої тканини, ви можете вибрати матеріал, який найкраще відповідає вашим потребам і вподобанням. Диван з легкістю вписується в будь-який інтер’єр, створюючи комфортну і стильну атмосферу для ваших гостей або колег.
Комфорт дивану Richman Офіс не поступається його естетиці. Глибокі сидіння та виважена висота спинки гарантують неперевершений комфорт під час використання. Сучасне квадратне декорування додає елегантний стиль, який вразить навіть найвибагливіший смак.
Диван Офіс має наступні комплектації:
- класичний модуль на одне місце (одиниця);
- модуль на два місця (подвійний);
- кутовий модуль зі спинкою.
Одиниця та подвійний модуль можуть бути доповнені спинкою та підлокітниками.


Характеристики дивану Richman Офіс в комплектації Подвійний на металокаркасі:
| Модель: | Офіс |
| Комплектація виробу: | Офіс Подвійний |
| Матеріал каркасу: | Дерев'яний брус |
| Матеріал ніжок: | Метал |
| Колір ніжок: | Чорний |
Габаритні розміри дивану Richman Офіс в комплектації Подвійний на металокаркасі:
| Висота виробу: | 750 мм |
| Ширина виробу: | 1550 мм |
| Глубина виробу: | 650 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 410 мм |
| Висота спинки: | 300 мм |
| Глибина сидіння: | 540 мм |
| Ширина сидіння: | 1250 мм |
| Висота підлокітника: | 300 мм |
| Товщина підлокітника: | 150 мм |
| Вага виробу: | 25 кг |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 |
| Габарити пакування: | 1560 x 660 x 660 мм |
| Об'єм пакування: | 0,67 м3 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | диван |
| Тип дивана | прямой |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие спинки | Да |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры дивана | |
| Длина дивана | 155 см |
| Глубина дивана | 65 см |
| Высота посадочной части дивана | 41 см |
| Высота дивана с учетом спинки | 75 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, металл |
| Ножки | металл |
| Обивочный материал | Экокожа, Ткань |
- Цена: 14 480 ₴
- Под заказ
- Код: Офіс двійка
Отправка с 23 мая 2026Диван Офіс подвійний зі спинкою і підлокітниками ТМ Richman
14 480 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







