




Крісло Спейс 90 см металеві опори ТМ Richman

Крісло Спейс від Richman: Елегантність зустрічає комфорт.
Завдяки кріслу Спейс від Richman ваш простір стає ще більш стильним та комфортним. Цей предмет інтер’єру поєднує в собі мінімалістичний дизайн з квадратними формами та прямими кутами, що ідеально доповнює сучасний стиль будь-якого приміщення.
Варіант на міцному металокаркасі, пофарбований надійним чином – термозапіканням. Кольори основи доступні на вибір RAL: чорний 9011, білий 9016, сірий 7012. Також є варіант на дерев’яних ніжках.

Ергономіка крісла Спейс— це вершина комфорту. Новітні технології виготовлення дарують вам неперевершені відчуття релаксу при кожному використанні.
Крісло Спейс — ідеальний вибір не тільки для дому, але й для громадських просторів, як-от офіси, лаундж-зони або кафе, завдяки його міцності та невибагливості у догляді.
Розкіш оббивки заслуговує окремої уваги. Ви можете вибрати з більше ніж 500 тканин у неймовірних 10 000 відтінках. Чи вам до вподоби екошкіра, чи інший високоякісний матеріал — крісло “Спейс” завжди виглядатиме яскраво і елегантно. Зробіть свій інтер’єр особливим разом з Richman! Замовте крісло “Спейс” уже сьогодні та насолоджуйтеся його бездоганністю!

| Висота виробу: | 760 мм |
| Ширина виробу: | 900 мм |
| Глибина виробу: | 760 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 460 мм |
| Висота спинки: | 310 мм |
| Глибина сидіння: | 510 мм |
| Ширина сидіння: | 600 мм |
| Висота підлокітника: | 310 мм |
| Товщина підлокітника: | 150 мм |
| Вага виробу: | 25 кг |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 |
| Габарити пакування: | 920 x 770 x 670 мм |
| Об'єм пакування: | 0,47 м3 |

Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ої категорії

Матовий велюр Allure Premium
Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спинки | Да |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 90 см |
| Глубина кресла | 76 см |
| Высота посадочной части кресла | 42 см |
| Высота кресла с учетом спинки | 73 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | фанера, металл |
| Ножки | металл |
| Обивочный материал | Ткань |
| Наполнитель | Пенополиуретан |
- Цена: 10 700 ₴
- Под заказ
- Код: Крісло Спейс метал
Отправка с 21 июня 2026Крісло Спейс 90 см металеві опори ТМ Richman
10 700 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)




