




Кресло Офис со спинкой ТМ Richman

Диван Richman Офіс – це зразок універсальності та елегантності, який додасть вишуканості будь-якому простору. Він виконаний в сучасному дизайні на хромованих металевих ніжках, що робить його не лише вишуканим, але й міцним. Цей модульний диван ідеально підійде для офісу, зони відпочинку, переговорної кімнати чи холу очікування.
Варіативність оббивки дивану Офіс створює необмежені можливості для втілення вашого стилю і пристрасті. Від екошкіри до натуральної шкіри чи будь-якої іншої тканини, ви можете вибрати матеріал, який найкраще відповідає вашим потребам і вподобанням. Диван з легкістю вписується в будь-який інтер’єр, створюючи комфортну і стильну атмосферу для ваших гостей або колег.
Комфорт дивану Richman Офіс не поступається його естетиці. Глибокі сидіння та виважена висота спинки гарантують неперевершений комфорт під час використання. Сучасне квадратне декорування додає елегантний стиль, який вразить навіть найвибагливіший смак.
Диван Офіс має наступні комплектації:
- класичний модуль на одне місце (одиниця);
- модуль на два місця (подвійний);
- кутовий модуль зі спинкою.
Одиниця та подвійний модуль можуть бути доповнені спинкою та підлокітниками.
Ви можете замовити дивани Офіс в різних варіаціях модулів та комбінувати їх один до одного. Тому головна перевага дивану — це висока мобільність. Ви можете змінювати композицію саме так, як вам потрібно!


Габаритні розміри дивану Richman Офіс в комплектації Одиниця:
| Висота виробу: | 750 мм |
| Ширина виробу: | 850 мм |
| Глибина виробу: | 650 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 410 мм |
| Висота спинки: | 300 мм |
| Глибина сидіння: | 540 мм |
| Висота підлокітника: | 300 мм |
| Товщина підлокітника: | 150 мм |
| Вага виробу: | 18 кг |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 |
| Габарити пакування: | 870 x 670 x 770 мм |
| Об'єм пакування: | 0,45 м3 |

Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 1-ої категорії (вартість сайту)

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ої категорії

Матовий велюр Allure Premium
Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²
Вартість: Тканина 2-ї категорії

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²
Вартість: тканина 3-ї категорії

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Тип дивана | прямой |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спинки | Да |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 85 см |
| Глубина кресла | 65 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Ножки | хромированный металл |
| Обивочный материал | Экокожа, Ткань |
- Цена: 9 215 ₴
- Под заказ
- Код: Крісло Офіс
Отправка с 20 июня 2026Крісло Офіс зі спинкою ТМ Richman
9 215 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)





