




Диван Візит двійка з підлокітниками TM Richman

Диван «Візит» — класика з м’якими, округлими формами. Це візитка інтер’єру, яка з комфортом розмістить гостей вишуканого офісу або квартири в класичному стилі. Розкішний дизайн надає цій моделі респектабельного та ділового вигляду.
Особливості моделі «Візит»:
- Матеріал оббивки — на ваш вибір. Класичний варіант — екошкіра або натуральна шкіра, але може бути використана будь-яка інша тканина.
- Ніжки — міцні пластикові опори.
- Фабрика використовує сертифіковані та екологічно чисті матеріали.
Окрім класичного дизайну, модель відрізняється зручною ергономікою сидіння. Більш того, фабрика має офіційний висновок лікарів про відповідність меблів сучасним вимогам щодо правильної ортопедичної конструкції меблів.
Варіанти конструкцій дивану:
- окремий одномісний модуль;
- двомісний модуль;
- двомісний модуль з підлокітниками;
- кутовий модуль.
Ви можете замовити один модуль або декілька і комбінувати їх так, як ви забажаєте.

Габарити подвійного дивану з підлокітниками:
Довжина, см — 210
Ширина, см — 87
Висота, см — 85
Висота від підлоги до сидіння, см — 44
Висота спинки, см — 50
Глибина посадкового місця, см — 59
Ширина посадкового місця, см — 165

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | диван |
| Тип дивана | прямой |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие спинки | Да |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры дивана | |
| Длина дивана | 210 см |
| Глубина дивана | 87 см |
| Высота посадочной части дивана | 44 см |
| Высота дивана с учетом спинки | 85 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Ножки | пластик |
| Обивочный материал | Экокожа, Ткань |
| Наполнитель | Синтепон, Пенополиуретан |
- Цена: 23 320 ₴
- Под заказ
- Код: Візит
Отправка с 20 мая 2026Диван Візит двійка з підлокітниками TM Richman
23 320 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







