




Стілець поворотний R-63 велюр капучіно / ніжки чорні TM Vetro Mebel

Стілець в м’якому велюрі в теплих капучинових відтінках, який не лише виглядає елегантно, але й приємний на дотик. Він створює комфортне місце для сидіння, ідеально підходячи для довгих годин відпочинку або роботи.
Ніжний колір капучино надає стільцю м’якість і вишуканість, а чорні ніжки додають контраст і сучасний вигляд. Таке поєднання кольорів робить стілець універсальним, дозволяючи легко комбінувати його з іншими елементами інтер’єру.
Стілець оснащений поворотним механізмом, що забезпечує зручність при спілкуванні та взаємодії з оточуючими. Це особливо актуально в відкритих просторах, де важливо легко змінювати напрямок.
Чорні металеві ніжки забезпечують стабільність і міцність конструкції, а також легко вписуються в різні стилі декору.

| Колір | капучино |
|---|---|
| Складання | потребує складання |
| Характеристики | поворотні,з підлокітниками |
| Матеріал оббивки | велюр |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Ширина сидіння, см | 57 |
| Максимальна глибина сидіння, см | 60 |
| Глибина сидіння, см | 45 |
| Висота до сидіння, см | 50 |
| Висота до підлокітників, см | 66 |
| Висота, см | 84 |
| Вага, кг | 9 |
| Бренд | Vetro Mebel |
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Капучино |
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Обивочный материал | Вельвет |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 570 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Высота | 840 мм |
- Цена: 4 550 ₴
- Нет в наличии
- Код: R-63-cappuccino/ black
Стілець поворотний R-63 велюр капучіно / ніжки чорні TM Vetro Mebel
4 550 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







