Топ продаж










Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пуф трансформер "Гетьман 5в1" ТМ Гетьман

Якщо у Вас у вітальні або на кухні мало місця, щоб поставити кілька додаткових стільців або якщо приходять друзі в гості, а у Вас немає ще однієї табуретки, щоб усіх зручно посадити, то наш пуф-трансформер 5в1 саме для Вас! Пуф-трансформер складається з 5 табуреток, що складаються всього в один куб.

Пуфик 5 в 1 володіє безперечними перевагами, а саме:
- Пуф-трансформер складається з 5-ти повноцінних стільців, які складаються - трансформуються в один пуфик.
- Каркас стільців виготовлений з міцної сталевої труби перетином 15*15*1,2 мм. Каркас забарвлений ударопрочной фарбою.
- Пуф - трансформер «Гетьман» прошитий декоративним дизайнерським швом
- Оббивку сидіння підбираємо індивідуально по Вашим замовленням. Великий вибір тканин та шкірозамінників.
- Прогумовані Колеса які не шкодять поверхні.
- Пуф-трансформер витримує навантаження до 150 кг. на кожен стілець.
Пуф в зібраному вигляді:
Висота 48см
Ширина 50 см
Довжина 50 см
Верхній пуф:
Висота 48см
Ширина 50м
Довжина 50см
Бокові пуфи:
Висота 46см
Ширина 39 см
Довжина 42см



| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Гетьман |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Количество посадочных мест | 5 |
| Тип опор | Ножки |
| Материал каркаса | металл |
| Обивочный материал | Велюр, Вельвет, Рогожка, Микрофибра |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Высота | 470 мм |
| Вес | 20 кг |
- Цена: 3 780 ₴
- Под заказ
- Код: Гетьман 5в1
Отправка с 14 июня 2026Пуф трансформер "Гетьман 5в1" ТМ Гетьман
3 780 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






