




Модульна система Лаунж 2 модулі ТМ Richman

Ціна вказана за диван складається з модулів:
1. Модуль одиниця зі спинкою - 2 штуки
Richman Лаунж є сучасною модульною системою диванів, оформленою в стилі лофт-меблів. Використовуючи цю систему, ви без проблем зможете оформити потрібний вам простір стильними та комфортними меблями.
Диван Лаунж виробляється у двох модифікаціях – одинарний модуль та кутовий. Кожна модифікація може бути зі спинкою або без.
У сидінні дивана використовується спеціальна система ламелей, яка забезпечує високий рівень комфорту, але є зносостійкою. Це означає, що сидіння вашого дивана не почне просідати за кілька місяців після початку використання.
Модулі дивану Лаунж не скріплюються між собою, що дозволяє використовувати модулі так, як зручно саме зараз. Будь-який модуль дивану Лаунж має невелику вагу, що дозволить вам легко пересунути його куди завгодно.
Габаритні розміри дивану Richman Лаунж в комплектації Одиниця зі спинкою:
| Висота виробу: | 830 мм |
| Ширина виробу: | 770 мм |
| Глибина виробу: | 770 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 460 мм |
| Висота спинки: | 390 мм |
| Глибина сидіння: | 630 мм |
| Ширина сидіння: | 770 мм |
| Вага виробу: | 21 кг |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 |
| Габарити пакування: | 790 x 790 x 850 мм |
| Об'єм пакування: | 0,53 м3 |

Можливе виготовлення в будь оббивці!
Ціна вказана за категорію тканини 1
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | диван |
| Тип дивана | модульный |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие спинки | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры дивана | |
| Длина дивана | 154 см |
| Глубина дивана | 77 см |
| Высота посадочной части дивана | 46 см |
| Высота дивана с учетом спинки | 83 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, металл |
| Ножки | металл |
| Обивочный материал | Ткань |
- Цена: 15 360 ₴
- Под заказ
- Код: Лаунж 2 модуля
Отправка с 23 мая 2026Модульна система Лаунж 2 модулі ТМ Richman
15 360 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







