




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Крісло Magic велюр чорний TM Intarsio

Стілець Intarsio Magic Чорний: стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Глибина (сидіння): 43,
Матеріал: Велюр,
Висота: 87,
Ширина: 45,
Висота (сидіння): 48
Розмір коробки: 69*57*59 см
.
| Виробник | Інтарсіо |
| Упакування | 2 шт в 1 упаковці |
| Глибина сидіння | 43 |
| Висота | 87 |
| Висота сидіння | 48 |
| Ширина | 57 |
| Вага | 7 |
| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал крісла | оксамитова тканина |
| Ширина сидіння | 45 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 58 |
| Матеріал каркасу | метал |

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Цвет обивки | Черный |
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металл |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Обивочный материал | Велюр |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 430 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 870 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Глубина | 580 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
- Цена: 3 710 ₴







