




Диван кутовий розкладний Мадрид 241х155 см Pocket Spring ТМ Matroluxe

| Наповнення сидіння/спинки | Пружинний блок Pocket Spring |
| Подушки в комплекті дивана | 3 шт. (660х420 мм) |
| Торгова марка дивана | Sofyno |
| Тип моделі | Кутовий |
| Габаритні розміри | 2410 х 1550 х 750 |
| Розмір дивана | Великий |
| Розмір спального місця | 2000х1500 |
Красивий і сучасний кутовий диван Madrid/Мадрид стане прикрасою будь-якого інтер'єру. Модель легко розкладається і має просторе спальне місце. Завдяки ретельно підібраним компонентам внутрішнього наповнення, вона підходить для щоденного сну. Механізм розкладання Єврокнижка відрізняється простотою у використанні і стійкістю до інтенсивних навантажень.

Переваги:
- Ортопедичне наповнення спального місця.
- Місткий білизняний короб.
- Міцний і зносостійкий каркас.
- Можливість вибрати тип і колір оббивної тканини.
- Спинка у вигляді стильних знімних подушок.
Використовувані матеріали в кутовому дивані Madrid/Мадрид
- Наповнення. Пружинний блок Pocket Spring володіє ортопедичними і анатомічними властивостями. Він адаптується під вигини людського тіла і сприятливо впливає на стан хребта.
- Каркас. Складається з ДСП та Євробрусу. Таке поєднання забезпечує максимальну міцність конструкції, стійкість до високих навантажень, надійність і довговічність.

Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²

Матовий велюр Polo +
Виробник: СМТ
Зносостійкість: 100 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 350 г/м²

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matro (Sofyno) |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | угловой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Обивочный материал | Велюр, Шенилл, Вельвет, Рогожка, Ткань, Экокожа |
| Цвет | Разные цвета |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 75 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | деревянный брус, ЛДСП, ДСП |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Наполнители | |
| Спальное место | пружинный блок, пенополиуретан |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 2 шт |
| Подлокотники | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Сторона угла дивана | правый, левый |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина дивана | 241 см |
| Глубина дивана | 155 см |
- Цена: 39 050 ₴
- Под заказ
- Код: Мадрид
Отправка с 15 июня 2026Диван кутовий розкладний Мадрид 241х155 см Pocket Spring ТМ Matroluxe
39 050 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)



