Новинка










Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пуф трансформер Куб 5 у 1 ТМ Гетьман

* Пуф-трансформер складається з 5-ти повноцінних стільців, які складаються- трансформуються в один пуф.
* Каркас стільців виготовлений з міцної металевої труби перетином 15*15*1,2 мм. Каркас пофарбований ударостійкою фарбою.

* Кришки усіх п'яти стільців виконані з якісного ЛДСП та обклеєні ABS крайкою.
* Колір ЛДСП на сидіння підбираємо індивідуально за Вашим замовленням.
* Колеса прогумовані, які не шкодять поверхні.

* Пуф-трансформер витримує навантаження до 150 кг на кожен стілець.
* Розмір пуфа в зібраному вигляді - 45(д) x 45(ш) х 43(в) см.
* Вага 19.5кг.
* Висота кожного стільця 42 см.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Гетьман |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Количество посадочных мест | 5 |
| Тип опор | Ножки |
| Материал каркаса | металл |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 450 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Высота | 450 мм |
| Вес | 20 кг |
- Цена: 3 560 ₴
- Под заказ
- Код: Куб 5 у 1
Отправка с 14 июня 2026Пуф трансформер Куб 5 у 1 ТМ Гетьман
3 560 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.




