



Стіл обідній Лінда Loft Design

| Виробник: | Лофт Дизайн |
| Країна-виробник товару: | Україна |
| Матеріал стільниці: | ДСП |
| Матеріал ніжок: | Метал |
| Форма: | Прямокутна |
| Товщина стільниці , мм: | 36 |
| Ширина, см: | 138 |
| Висота, см: | 76,2 |
| Глибина, см: | 70 |
| Вага, кг : | 30 |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Покриття каркаса: | Порошкове фарбування |
| Колір каркасу: | Чорний |

Увага: Стільці не входять до комплекту зі столом.
Стіл Лінда складається з чотирьох окремих ніжок та масивної стільниці з ламінованого ДСП.
Ніжки виготовлені з листового металу завтовшки 2 мм, з якого на лазері вирізається потрібна форма і згинається листогибним верстатом.
Після цього ніжки забарвлюються за допомогою порошкової фарби, яка запікається на виробі. такий вид фарбування забезпечує рівномірне та стійке до стирання покриття. Опори оснащені регульованими ніжками на шарнірі, завдяки чому стіл можна виставити на нерівній підлозі.
Стільниця виготовлена із здвоєного ламінованого ДСП. По краях вона обклеєна двоміліметровою кромкою ПВХ. Зверніть увагу, що цей стіл треба захищати тривалої дії рідини або високих температур. Рекомендуємо використовувати підставки чи підкладки під предмети.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Нет |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 138 мм |
| Ширина стола | 70 мм |
| Высота стола | 762 мм |
| Толщина столешницы | 36 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ножки | металл |
- Цена: 9 390 ₴
- Готово к отправке
- Код: Лінда 138*70
Стіл обідній Лінда 138*70 см Loft Design
9 390 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


