




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пуф-ліжко "Леон" ТМ Гетьман

Подушка в подарунок!
* Пуф який легко трансформується у ліжко.
* Каркас виготовлений з міцної сталевої труби. Каркас пофарбований ударостійкою фарбою.
* Пуф-ліжко "Леон" прошитий декоративним дизайнерським швом
* Тканину підбираємо індивідуально за Вашим замовленням.
* Розмір пуфу в зібраному вигляді - 600, 700,800, 900(ширина) х 700(довжина) х 460(висота) мм.

* Розмір у розкладеному вигляді - 600, 700, 800, 900 (ширина) х 1950 (довжина) х 460 (висота) мм.

Здивуйте своїх гостей та порадуйте собі унікальним придбанням!
Максимальне навантаження, кг 150 Колір на вибір Країна-виробник товару Україна Гарантія 24 місяці

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Гетьман |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Наличие спального места | Да |
| Тип опор | Ножки |
| Материал каркаса | металл |
| Обивочный материал | Вельвет, Ткань, Микрофибра |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 700 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Высота | 460 мм |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 1950 мм |
| Ширина спального места | 600 мм |
| Высота спального места | 460 мм |
- Цена: 7 650 ₴
- Под заказ
- Код: Леон
Отправка с 30 июня 2026Пуф-ліжко "Леон" ТМ Гетьман
7 650 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






