




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець Charlie велюр синій TM Intarsio
Стілець Intarsio CHARLIE чорний каркас/синій: стильна і сучасна модель від відомої , Польської меблевої компанії Signal. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних.Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Глибина (сидіння): 43,
Матеріал: Велюр,
Висота: 89,
Ширина: 50,
Висота (сидіння): 49
Розмір коробки: 77*68*52 см
| Ширина | 50 |
| Глибина сидіння | 43 |
| Висота | 89 |
| Висота сидіння | 49 |
| Виробник | Інтарсіо |
| Вага | 6 |
| Колір каркасу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал крісла | оксамитова тканина |
| Колір | Синій |
| Матеріал каркасу | метал |

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Цвет (оттенок) мебели | Синий, Черный |
| Цвет обивки | Синий |
| Производитель | Intarsio |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Обивочный материал | Велюр |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 490 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 890 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глубина | 580 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
- Цена: 2 540 ₴
- В наличии
- Код: CHARLIECDBL86
Стілець Charlie велюр синій TM Intarsio
2 540 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






