




Стілець обідній Diran чорний TM Pavlyk
Стілець Diran - модель обіднього стільця, зробленого з дерева, з м'якою оббивкою. Висока спинка і сидіння мають злегка увігнуту форму для максимально комфортної посадки.
Стільці підходять для застосування в будь-якому домашньому інтер'єрі (кухня, вітальня, спальня, закритий балкон, тераса), а також заклади сегменту HoReCa (ресторани, кафе, готелі, салони краси, шоу-руми, конференц-зали). Дана модель стільця гармонійно впишеться в інтер'єр із класичними або сучасними рисами.

Оббивка: меблева тканина
Оббивка м'якої частини стільця може бути виконана з різних видів меблевої тканини. Будь ласка, виберіть потрібний варіант в опціях товару при замовленні.
Каркас: масив бука
Сидіння та каркас зроблені з високоякісного масиву букового дерева. Колір дерева можна вибрати в налаштуваннях при замовленні.
Більше про стільці:
- сучасна інтерпретація класичного дизайну;
- покриття дерева – напівматовий поліуретановий лак G20 бренду Verinlegno;
- максимальне навантаження – не більше 120 кг;
- збирання потрібна, фурнітура йде в комплекті;
- на ніжках є повстяні наклейки для захисту підлоги;
- широкий вибір кольору фарбування дерева.

Габаритна ширина, мм: 450
Габаритна глибина, мм: 480
Загальна висота, мм: 925
Посадкова висота, мм: 470

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Производитель | Pavlyk |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Эмаль |
| Цвет каркаса | Черный |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | гнутая фанера |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 380 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Высота | 850 мм |
- Цена: 3 890 ₴
- Под заказ
- Код: Diran чорний
Отправка с 14 июня 2026Стілець обідній Diran чорний TM Pavlyk
3 890 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







