Масив дерева










Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стільць Тор чорний / білий TM Pavlyk
Фарби бренду Verinlegno: Ламінування сидіння можливе в кольорах: Wenge\White, Natural\White.
Лак бренду Verinlegno: Поліуритановий напівматовий лак G20. Можливе використання 2 кольорів.

Висота по спинці- 830 мм; Ширина сидіння - 420 мм ; Глибина сидіння - 430 мм; Висота до сидіння - 450 мм;
Каркас: Масив бука.
Спинка: Букова гнуто-клейка фанера.
Упаковка: Повітряно-бульбашкова плівка, гофрорукав на ніжках, картонна коробка щільністю T23K. Відокремлене сидіння запаковане в стретч плівку. Комплектація кріпиться до сидіння.
Комплектація: Войлокові наклейки на ніжки, саморізи 4×80мм 4шт., інструкція
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Венге |
| Производитель | Pavlyk |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | гнутая фанера |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 420 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Высота | 830 мм |
- Цена: 2 390 ₴
- Под заказ
- Код: Тор чорний / білий
Отправка с 14 июня 2026Стільць Тор чорний / білий TM Pavlyk
2 390 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

