

Пенал Asti Junior 3 двері ТМ "Міро Марк"

Комфортна та містка шафа Luna Junior виготовлена з високоякісного ламінованого ДСП із лакованим матовим покриттям у сучасному стилі від виробника Міромарк
Неймовірно розкішний спальний гарнітур Luna Junior від фабрики МіроМарк не залишить байдужими тих, хто мріє про витончену та шикарну спальню. Покупці з різних країн встигли оцінити не тільки приголомшливий зовнішній вигляд цього гарнітура, але і його високу якість і чудову ціну.
Шафа Asti Junior — прекрасне доповнення інтер'єру дитячої кімнати або Вашої спальні. Великим плюсом є те, що комод не займе багато місця. Цей практичний предмет меблів точно вигідно заощадить вільне місце приміщення, додасть розкоші та респектабельності. Завдяки сучасному, стильному та вишуканому дизайну, легко впишеться в будь-який інтер'єр, гармонійно поєднуватиметься з меблями різного стилю. Також Вас потішить місткість: можна зберігати як одяг, так і будь-які інші речі. Довговічна конструкція тішитиме своєю функціональністю.
Особливі характеристики:
-
Безпека (гіпоалергенність) й екологічність;
-
Довговічність;
-
Надійність;
-
Неповторність і унікальність.
Докладна характеристика:
Габаритні розміри:
-
Ширина, см: 95
-
Висота, см: 160
-
Глибина, см.: 41.8
Кількість дверей: 3
Матеріал корпусу: ЛДСП
Матеріал фасаду: ЛДСП
Корпус:
Ламінована ДСП 16 мм.

Фасад:
Тришарове високоглянсове покриття, висушене під ультрафіолетовими променями. Ламінована ДСП 16 мм.
- Колір виробу може відрізнятися від того, що ви бачите на екрані. Це може бути пов'язано з параметрами вашого екрана.
- Зверніть увагу на те, що більшість меблів приїжджає в розібраному стані! До комплекту постачання входять усі комплектуючі та інструкція для збирання. За додатковою інформацією звертайтеся до менеджерів магазину.
Фурнітура:
Трикомпонентні кулькові телескопічні напрямні повного висування; Завіса підвищеної міцності з плавним закриванням; З'єднання деталей за допомогою ексцентрикового стяжки (MINIFIX). Алюмінієва профільна ручка; Пластмасова ніжка, покрита сатином у колір ручки; У шафах застосовується підсилень мікроліфт (вішалка виїзна).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотой, Белый глянец |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 950 мм |
| Глубина шкафа | 420 мм |
| Высота шкафа | 1600 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
- Цена: 8 300 ₴
- В наличии
- Код: AS-105-WB
Пенал Asti Junior 3 двері ТМ "Міро Марк"
8 300 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


