




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець S-121 сірий велюр / чорний TM Vetro Mebel

Оббивка: велюр
Оббивка стільця зроблена з велюру. Це практичний і міцний матеріал з приємною на дотик поверхнею. Оббивка спинки і сидіння стільця декоровані діагональної прострочуванням.
Характеристики стільця:
- міцний, надійний каркас з металу;
- зносостійка оббивка;
- наповнювач з меблевого поролону;
- ніжки у вигляді полозів чорного кольору;
- рекомендоване навантаження становить не більше 120 кг;
- на ніжках є пластикові накладки для захисту підлоги.
Ширина 44 см
Глибина, 50 см
Висота загальна, 100 см
Посадкова висота 47 см
Колір ніжок чорний
Матеріал ніжок метал
Матеріал сидіння (оббивка) велюр, тканина
Тип бази полози
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Серый |
| Цвет обивки | Серый |
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип опор | Полозья |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Спинка | металл, фанера |
| Сиденье | фанера |
| Обивочный материал | Велюр |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 440 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Высота | 1000 мм |
- Цена: 2 990 ₴
- В наличии
- Код: S-121-grey-velvet
Стілець S-121 сірий велюр / чорний TM Vetro Mebel
2 990 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






