




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець M-48 смарагдовий велюр / чорний TM Vetro Mebel

Оббивка: велюр
Оббивка стільця зроблена з велюру. Це практичний і міцний матеріал з приємною на дотик поверхнею. Оббивка спинки і сидіння стільця декоровані діагональної прострочуванням.
Характеристики стільця:
- міцний, надійний каркас з металу;
- зносостійка оббивка;
- наповнювач з меблевого поролону;
- ніжки чорного кольору;
- рекомендоване навантаження становить не більше 120 кг;
- на ніжках є пластикові накладки для захисту підлоги.

| Колір | смарагдовий |
|---|---|
| Складання | потребує складання |
| Матеріал оббивки | велюр |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Ширина сидіння, см | 50 |
| Максимальна глибина сидіння, см | 57 |
| Глибина сидіння, см | 40 |
| Висота до сидіння, см | 46 |
| Висота, см | 88 |
| Вага, кг | 7 |
| Бренд | Vetro Mebel |
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Зеленый |
| Цвет обивки | Темно-зеленый |
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Велюр |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 500 мм |
| Глубина | 570 мм |
| Высота | 880 мм |
- Цена: 3 450 ₴
- В наличии
- Код: M-48-emerald-velvet/ blac
Стілець M-48 смарагдовий велюр / чорний TM Vetro Mebel
3 450 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






