




Стілець Sierra TM Impulse Plus

Cучасний дизайн, завдяки чому стілець легко впишиться у будь-який інтер'єр. Стійкий каркас – 4 чорні матові металеві ніжки. Ідеальне поєднання бездоганної якості, матеріалів та дизайну гарантує надійність та тривалу експлуатацію. Подібний стілець у сучасному стилі гармонійно виглядатиме у вітальні, спальні, дитячій, кухні, закладах громадського харчування, офісах та переговорних кімнатах.


Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²

Матовий велюр Allure Premium
Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²

Базові кольори опор : білий, чорний, сірий, капучіно, бежевий

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Impulse |
| Страна производитель | Украина |
| Тип опор | Ножки |
| Тип мебели | стул |
| Цвет | Разные цвета |
| Обивочный материал | Велюр, Шенилл, Вельвет, Рогожка, Ткань, Искусственная замша, Микрофибра, Нубук, Экокожа, Искусственная кожа |
| Материал каркаса | металл |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 920 мм |
| Высота сиденья стула | 480 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина стула | 550 мм |
| Ширина стула | 490 мм |
| Материал сиденья и спинки | Фанера |
- Цена: 4 984 ₴
- Под заказ
- Код: Sierra
Отправка с 21 мая 2026Стілець Sierra TM Impulse Plus
4 984 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







