




Крісло Lounge TM Impulse Plus

Комфортне та міцне крісло Lounge ідеально підходить для облаштування обідньої зони будинку, в ресторані та кафе, а також ефектно виглядає як будуарне крісло. Виконується лише з якісних та довговічних компонентів. Модель встановлена на міцних металевих ніжках, що покриваються якісною порошковою фарбою, доступні декілька колірних відтінків на вибір покупця.


Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²

Матовий велюр Allure Premium
Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²

Базові кольори опор : білий, чорний, сірий, капучіно, бежевий

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Производитель | Impulse |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Золотой, Серый, Бежевый, Белый, Черный |
| Тип опор | Ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металл |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Обивочный материал | Велюр, Шенилл, Вельвет, Рогожка, Ткань, Экокожа |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 590 мм |
| Глубина | 585 мм |
| Высота | 845 мм |
- Цена: 5 180 ₴
- Под заказ
- Код: Крісло Lounge
Отправка с 21 мая 2026Крісло Lounge TM Impulse Plus
5 180 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







