




Крісло Лео сітка блакитна / хром ТМ Richman

Комп’ютерне крісло Лео має основу з високоякісного первинного пластику білого кольору. Конструкція поєднує спинку і сидіння, оббиті м’якою зносостійкою та “дихаючою” тканиною. Спинка має ергономічну форму та підтримує поперек.
Модель оснащена механізмом М-1 зі зручним важелем під сидінням. Механізм дозволяє відхиляти спинку назад для вільного гойдання та налаштувати висоту сидіння під ваш зріст. Також модель оснащена хромованою хрестовиною з обгумованими роликами, що забезпечує стійкість крісла та плавний рух.
Крісло може використовуватись як в офісі, так і вдома для навчання чи віддаленої роботи. Яскравий дизайн пасуватиме до сучасних інтер’єрів.
Зауважте, що крісло постачається в розібраному вигляді. У комплект постачання входить усе необхідне для збірки, яка не займає багато часу.


Характеристики крісла Richman Лео в комплектації Хром:
| Модель: | Лео |
| Комплектація виробу: | Лео Хром |
| Механізм гойдання: | Посилений M-1 (Tilt) |
| Фіксація нахилу спинки: | Тільки у вертикальному положенні |
| Кут нахилу спинки: | Звичайний, до 135 градусів |
| Матеріал оббивки: | Тканина |
| Колір оббивки: | Блакитний |
| Хрестовина: | Хромована, посилена металева |
| Колеса: | Обгумовані |

Габаритні розміри крісла Richman Лео в комплектації Хром:
| Висота виробу в нижньому положенні: | 820 мм |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 920 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 470 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 570 мм |
| Висота спинки: | 390 мм |
| Ширина сидіння: | 430 мм |
| Глибина сидіння: | 430 мм |
| Ширина виробу: | 430 мм |
| Глибина виробу: | 500 мм |
| Вага виробу: | 9 кг |
| Габарити пакування: | 500 х 240 х 550 мм |
| Об'єм пакування: | 0,07 м3 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унисекс |
| Цвет (оттенок) мебели | Голубой |
- Цена: 3 800 ₴
- В наличии
- Код: ADD0003112
Крісло Лео сітка блакитна / хром ТМ Richman
3 800 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







