


Шафа Bellagio 6 дверей білий глянець ТМ Міро-Марк

Belagio - це влучне поєднання деталей, де всі меблі органічно доповнюють один одного. Ця модель транслює елегантність та лаконічність свого зовнішнього вигляду і чудово доповнить кімнату, як класичного, так і модернового стилю. Лише погляньте на деталі узголів’я: глибину кутів, акуратні лінії, рівні шви. Витончені форми узголів’я, кути безпечні та закруглені. Доречним акцентом є і кольорова гама узголів’я у кольорі беж з двома вертикальними лініями. У поєднанні з білим глянцем кольорова гама комплекту є спокійною та приємною. Ліжко з м’яким узголів'ям та підсвіткою буде добрим другом для всієї родини.
Корпус:
Ламінована ДСП 10 мм, 16 мм.
Фасад:
Багатошарове високоглянцеве покриття, висушене під ультрафіолетовими променями. Ламінована ДСП 18 мм,16мм.
Фурнітура:
Трьохскладові шарикові підвищеної міцності телескопічні направляючі повного висуву; Завіса підвищеної міцності з плавним закриттям; З`єднання деталей за допомогою ексцентрикової стяжки (MINIFIX).
Розміри:
- Висота: 2250 мм
- Ширина: 2722 мм
- Глибина: 550 мм

Можливо доукомплектувати полицями та тумбою з 3-ма висувними шухлядами (згідно фото нижче)

| Основные | |
|---|---|
| Количество створок (дверей) | 6 шт |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2250 мм |
| Ширина шкафа | 2720 мм |
| Глубина шкафа | 550 мм |
- Цена: 22 150 ₴
- Под заказ
- Код: BD-26-WB
Отправка с 29 июня 2026Шафа Bellagio 6 дверей білий глянець ТМ Міро-Марк
22 150 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


