Масив дерева










Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіл Floki 140 х 80 дуб натуральний TM Lovko

Стіл Floki виокнаний з натурального дуба і має розмір 80х140 см. Вирізняється фігурною стільницею. Такий розмір дозволить розмістити до 6 персон. При цьому він не перевантажує простір, а завдяки своєму елегантному і витонченому оформленню має чудовий вигляд у будь-якому сучасному інтер'єрі. Модель універсальна, а тому буде вдалим вибором як для дому, так і для кафе або офісу.
Стіл виготовляється з використанням натуральних і екологічних матеріалів. Каркас виготовлений з масиву дуба, а стільниця із МДФ шпонованого натуральним дубом.

Особливості моделі:
- натуральні та екологічні матеріали;
- каркас із масиву дуба;
- стільниця з МДФ товщиною 21 мм вкрита натуральним дубовим шпоном;
- виріб покривається поліуретановим лаком від компанії Ilva Італія;
- стійка конструкція;
- стильний зовнішній вигляд.

Представлений у складській програмі у двох базових відтінках: натуральний дуб і чорний.
Можливе виконання у інших кольорах за каталогом RAL.
Характеристики
| Тип | обідні |
|---|---|
| Габарити | 80 х 140 х 75 см |
| Матеріал | Масив дуба, МДФ, шпон дуба |
| Кількість в упаковці | 1 в 1 |
| Країна виробництва | Україна |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LOVKO |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Дерево |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стола | |
| Ширина стола | 800 мм |
| Длина стола | 1400 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | натуральное дерево |
- Цена: 21 590 ₴
- В наличии
- Код: 44140000
Стіл Floki 140 х 80 дуб натуральний TM Lovko
21 590 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.





