Масив дерева




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Полиця Dao #2-2 натуральний дуб TM Lovko

Дана модель являється візуально легким, функціональним та затишним елементом інтер’єру. Натуральне дерево завжди додає тепла в будинок та зближує нас з природою. «Дао» являється справжнім конструктором. Маючи деталі в достатній кількості – ви можете створити свої індивідуальні комбінації.

Габарити, см: 138 х 34,5 х 55
Матеріал: Масив дуба
Країна виробник: Україна
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | книжный стеллаж |
| Количество внешних полок | 4 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук натуральный |
| Производитель | LOVKO |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры книжного стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 1380 мм |
| Глубина стеллажа | 345 мм |
| Высота стеллажа | 550 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Полки | натуральное дерево |
- Цена: 7 690 ₴
- В наличии
- Код: 90000202
Полиця Dao #2-2 натуральний дуб TM Lovko
7 690 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

