




Крісло VR Racer Dexter Webster чорний/червоний ТМ AMF

Крісло VR Racer Dexter Webster чорний / червоний - це сучасне і порівняно недороге ігрове крісло в яскравому чорно-червоному дизайні для дому та офісу. Дана модель має високу ергономікою і ідеально підійде тим, хто багато часу проводить за комп'ютером.
Конструкція крісла продумана до дрібниць і забезпечує комфорт і зручність при тривалій грі або роботі. Спинка з вираженим підголовником, валиком під поперек і бічною підтримкою підтримують м'язи спини і шиї в правильному положенні. Це дозволяє рівномірно розподілити навантаження, і виключити появу втоми і болів в спині. Спинка опускається до 135 градусів і дозволяє відпочити і розслабитися в перервах.
Для максимального комфорту в кріслі є висувна підставка для ніг. Регульовані підлокітники виконані на шарнірах і для комфорту оснащені м'якими накладками.
Оббивка крісла VR Racer Dexter Webster виконана з високоякісного шкірозамінник PU, що відрізняється зносостійкістю, міцністю і не вимагає особливого догляду. В основі нейлонова чорна хрестовина з кольоровими накладками і гумовими роликами.
Завдяки міцним і якісним матеріалам крісло може витримувати навантаження до 150 кг.
Крісло VR Racer Dexter Webster обладнано механізмом гойдання Tilt з функцією Relax, що дозволяє змінити і зафіксувати кут нахилу спинки до 135 градусів в одному зручному положенні.

Характеристики
| Матеріал оббивки | Шкірзам |
|---|---|
| Підлокітники | Пластик |
| Хрестовина | Пластикова |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1100 |
| Висота виробу в верхньому положенні | 1200 |
| Ширина виробу | 700 |
| Глибина виробу | 720 |
| Ширина сидіння | 560 |
| Глибина сидіння | 510 |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 430 |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 530 |
| Висота спинки | 720 |
| Висота підлокітників | 210\240 |
| Діаметр | 700 |
| Максимальне навантаження | 150 |
| Серія товару | VR Racer Dexter |
| Виробник | AMF |
| Особливості | Поперекова підтримка, Функція гойдання |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMF |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черно-красный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | геймерское |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 70 см |
| Глубина кресла | 72 см |
| Высота с учетом спинки | 120 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 43 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 53 см |
| Вес кресла | 18.4 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | пластик |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 56 см |
| Глубина сиденья | 51 см |
- Цена: 6 290 ₴
- В наличии
- Код: 545086
Крісло VR Racer Dexter Webster чорний/червоний ТМ AMF
6 290 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







