




Письмовий стіл-пенал Teenager корпус білий ТМ Viorina-Deko

Письмовий стіл Teenager стане для Вас незамінним другом і партнером, буде невіддільним складником Вашого успіху та натхнення. Він лаконічно наповнить будь-який інтер'єр, чи то кімната маленького майбутнього інженера, який тільки починає свій навчальний шлях. У ньому немає нічого зайвого, що дає сфокусуватися на виконання завдання, відкинувши те, що відвертає увагу від мети.
Стільниця столу — приємна тактильна поверхня з високоякісного ДСП європейських виробників виготовлена з урахуванням усіх вимог з технологічності та водночас екологічності матеріалу. Крайка, що застосовується у виробництві стільниці, дає змогу створити ефект суцільного виробу та викликає захоплення своїм преміальним зовнішнім виглядом.
Модель виготовляються у корпусі «Білий» та «дуб ТАХО». Фасад у корпусі «Білий»: Білий, Графіт, Сірий, Лаванда,Тахо.
Матеріали: ЛДСП 16-18 мм (виготовник плити Swisspan by Sorbes)
Матеріал корпусу - ЛДСП


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Вид стола по своему назначению | универсальный |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Наличие надстройки | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Лаванда, Серый |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стол |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1550 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Размеры столешницы | |
| Длина столешницы | 1200 мм |
| Глубина столешницы | 500 мм |
| Высота от пола | 750 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
- Цена: 6 790 ₴
- Под заказ
- Код: Teenager
Отправка с 20 мая 2026Письмовий стіл-пенал Teenager корпус білий ТМ Viorina-Deko
7 790 ₴
6 790 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)






