




Комод Teenager корпус Тахо ТМ Viorina-Deko

Практичний комод Teenager незамінний атрибут для акуратного зберігання одягу та гарне доповнення передпокою. Комод включає одне закрите відділення і три висувних ящика. Корпус виготовляється з якісного ламінованого ДСП з унікальним дерев'яним візерунком у кольорі тахо та фасади у кольорі графіт. Меблі в передпокій Тахо допоможе зберігати одяг та інші речі, стане гідною прикрасою квартири, і будуть радувати вас чудовим зовнішнім виглядом протягом багатьох років.
Комод може використовуватися як самостійна одиниця, але найбільш гармонійно виглядає в складі колекції Teenager : комод, шафа, тумба ліжко, ліжко
Матеріали: ЛДСП 16-18 мм (виробник плити Swisspan by Sorbes)
Матеріал корпусу – ЛДСП
Модель виготовляються у корпусі «Білий» та «дуб ТАХО». Фасад у корпусі «Тахо»: Білий, Графіт, Сірий, ТАХО.
- Висота - 80 см
- Ширина - 80 см
- Глибина 50 см


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Серый, Лаванда, Розовый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры | |
| Ширина комода | 800 мм |
| Глубина комода | 500 мм |
| Высота комода | 800 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
- Цена: 5 390 ₴
- Под заказ
- Код: Комод Teenager
Отправка с 16 июня 2026Комод Teenager корпус Тахо ТМ Viorina-Deko
5 390 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)


