Безкоштовна доставка








Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіл bed-room № 3 корпус білий ТМ Viorina-Deko

Для виготовлення даних меблів використовується ЛДСП-16мм. Облицювання здійснюється кромкою ПВХ товщиною 0,6мм.
В шухлядах столу використовуються телескопічні направляючі L-400мм.
Корпус виконується у двох кольорах «Дуб ТАХО» та «Білий»
Фасади виконуються в таких кольорах: Дуб Тахо, Білий, Сірий, Графіт, Лаванда.

Розмір:
- ширина: 55 см.
- довжина: 128 см.
- висота: 77 см.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Вид стола по своему назначению | письменный |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1280 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Высота | 770 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Опоры | ламинированная ДСП |
- Цена: 5 390 ₴
- Под заказ
- Код: Стіл bed-room № 3
Отправка с 15 мая 2026Стіл bed-room № 3 корпус білий ТМ Viorina-Deko
5 390 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

