




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець M-45 велюр сірий + чорний TM Vetro Mebel

Оббивка: меблева тканина велюр
Оббивка виконана з меблевої велюрової тканини. Оббивний матеріал пройшов необхідні випробування на зносостійкість і міцність, призначений для використання в меблевій промисловості.

Ще про стільці:
- універсальний сучасний дизайн;
- ніжки зроблені з металу, пофарбовані в чорний колір порошковою фарбою;
- на ніжках є пластикові заглушки для захисту підлоги від подряпин;
- рекомендоване навантаження на стілець - не більше 120 кг.

Габаритна ширина, мм: 440
Габаритна глибина, мм: 520
Загальна высота, мм: 885
Посадкова висота, мм: 500
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Серый |
| Цвет обивки | Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип основания | Ножки |
| Тип опор | 4 ножки |
| Тип мебели | кухонный стул |
| Форма сиденья | квадратная |
| Материал каркаса | металл |
| Обивочный материал | Велюр |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 440 мм |
| Глубина | 520 мм |
| Высота | 885 мм |
| Высота сиденья стула | 500 мм |
| Материал изготовления | |
| Основной обивочный материал | велюр |
- Цена: 3 170 ₴
- В наличии
- Код: M-45-grey-velur
Стілець M-45 велюр сірий + чорний TM Vetro Mebel
3 170 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.






