




Крісло Pasadena TM Impulse Plus

Комфортне та міцне крісло Pasadena ідеально підходить для облаштування обідньої зони будинку, в ресторані та кафе, а також ефектно виглядає як будуарне крісло. Виконується лише з якісних та довговічних компонентів. Модель встановлена на міцних металевих ніжках, що покриваються якісною порошковою фарбою, доступні декілька колірних відтінків на вибір покупця.
Розміри:
- висота: 83,5 см
- ширина: 73 см
- глибина: 62 см

Найпопулярніші варіанти тканини (надамо якісні фото та відео матеріали, щоб обрати потрібний колір)
Велюр Вега (Vega)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 65 000 циклів
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Висока зносостійкість, легкий догляд завдяки технології Easy Clean
Захист від подряпин завдяки структурі антикоготь
Бархатиста фактура велюру створює затишний вигляд меблів
Щільність: 300 г/м²

Текстурний велюр Бруно (Bruno)
Виробник: Мебтекс
Зносостійкість: 90 000 циклів
Тип тканини: велюр / вельвет
Висока зносостійкість — підходить для щоденного використання
Глибокий колір і приємна на дотик поверхня Soft Touch
Щільність: 300 г/м²

Матовий велюр Allure Premium
Виробник: Artex
Зносостійкість: 50 000 циклів
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр Антикіготь (підходить для домашніх улюбленців)
Щільність: 390 г/м²

Фактурний велюр Doris
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 100 000 циклів
Довгий м'який ворс, фактура у формі бджолиних сот
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість
Незаймиста поверхня
Тип тканини: Велюр фактурний
Щільність: 300 г/м²

Букле Alpaca
Виробник: Exim Textile
Зносостійкість: 35 000 циклів
Тип тканини: Букле
Водовідштовхуюча властивість
Висока зносостійкість, Легка чистка
Щільність: 420 г/м²

Базові кольори опор : білий, чорний, сірий, капучіно, бежевий

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Производитель | Impulse |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Серый, Золотой, Бежевый, Белый, Черный |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Тип опор | Ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металл |
| Обивочный материал | Велюр, Шенилл, Рогожка, Ткань, Экокожа |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 730 мм |
| Глубина | 620 мм |
| Высота | 835 мм |
- Цена: 9 520 ₴
- Под заказ
- Код: Крісло Pasadena
Отправка с 21 мая 2026Крісло Pasadena TM Impulse Plus
9 520 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)






