




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець N-41 сіра рогожка / сірий TM Vetro Mebel

Оббивка: меблева тканина рогожка. Оббивний матеріал пройшов необхідні випробування на зносостійкість і міцність, призначений для використання в меблевій промисловості.
Ще про стілець:
- універсальний сучасний дизайн;
- ніжки зроблені з металу, пофарбовані в сірий колір порошковою фарбою;
- на ніжках є пластикові заглушки для захисту підлоги від подряпин;
- рекомендоване навантаження на стілець - не більше 120 кг.

Габаритна ширина, мм: 500
Габаритна глибина, мм: 440
Загальна высота, мм: 900
Посадкова висота, мм: 500
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет обивки | Серый |
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Серый |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Серый |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Спинка | фанера |
| Сиденье | фанера |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 500 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Высота | 900 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | ткань |
- Цена: 2 530 ₴
- В наличии
- Код: N-41-rogozhka-grey
Стілець N-41 сіра рогожка / сірий TM Vetro Mebel
2 530 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.



