


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Консоль Алтея золото ТМ Міро-Марк
Консоль Алтея фабрики Миро-Марк може бути як окремим елементом декору, так і доповненням до декоративного дзеркалу фабрики Миромарк. Консоль – це невелика зручна поличка яку можна розмістити в передпокої, спальні або вітальні. Представлений елемент декору виготовлений з поліуретану високої щільності і покритий декількома шарами лаку. Алтея – досить затребуваний елемент декору і підтримується на складі в декількох кольорах.

Доступні кольори декору:
- золото
- срібло
- білий
Розмір консолі: 790x1100x320
Ми також можемо запропонувати вам декоративну консоль Алтея без нанесеного на нього лако-фарбового покриття і Ви можете пофарбувати його самостійно під колір інтер'єру своєї кімнати.

| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Тип установки зеркала | настенная |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Форма фасада | радиусный |
| Тип установки консоли | напольная |
| Производитель | Миро-Марк |
| Габаритные размеры консоли | |
| Ширина консоли | 110 см |
| Высота консоли | 79 см |
| Глубина консоли | 32 см |
- Цена: 8 990 ₴
- В наличии
- Код: CN-85-GL
Консоль Алтея золото ТМ Міро-Марк
8 990 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

