




Стілець масив дерева Корса X напівтвердий Ral 9005 TM Oleksenko
Стільці "Корса Х" оригінальні і водночас неймовірно зручні та практичні. Дані стільці для кухні дійсно привносять красу та комфорт на вашу кухню.
Виготовляються з натурального ясеню та оббиваються матеріалами від провідних європейських виробників. Стиль, комфорт та якість – саме так можна охарактеризувати дані стільці.
Фарби, клею та лаки відповідають європейським стандартам якості ISO 9001-9002. Емаль виробника – SayerLac (Італія), тонування – Ilva (Італія).
Колір стільця та оббивки можуть підбиратися за бажанням замовника.
Ми працюємо з усіма постачальниками тканини в Україні: EximTextil, Apparel, Arteks, Divotex, СМ, Arben, Silk, Dekora Group, Мебтекс, Eden.

Характеристики
| Матеріал каркасу | дерево |
|---|---|
| Матеріал сидіння | На вибір |
| Порода дерева | Ясен |
| Ширина (см) | 42 см |
| Глибина (см) | 44 см |
| Висота (см) | 80 см |
| Стиль | сучасний |
| Бренд | OLEKSENKO |
| Країна виробник | Україна |

Варіанти кольорів:
Тонування ILVA (SE) - зберігає природню красу дерева, підкреслює його текстуру та змінює відтінок. У догляді зручне та непримхливе.

Емаль (RAL, NCS) - зафарбовує натуральний колір деревини. Ми працюємо зі всією палітрою кольорів системи RAL та NCS, яка дає можливість
пофарбувати нашу продукцію у точний колір меблів вашого інтер’єру лише за цифровим індексом кольору, адже вони стандартизовані.


| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Черное дерево, Черный эмаль |
| Цвет обивки | Черный |
| Производитель | OLEKSENKO |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Эмаль |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип опор | 4 ножки |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | гнутая фанера |
| Сиденье | фанера |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 420 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Высота | 800 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | ткань |
- Цена: 4 110 ₴
- Под заказ
- Код: Корса X напівтвердий
Отправка с 14 июня 2026Стілець масив дерева Корса X напівтвердий Ral 9005 TM Oleksenko
4 110 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)







