




Барний стілець BS-2 TM Loft design
| Виробник: | Лофт Дизайн |
| Країна-виробник товару: | Україна |
| Тип: | Барний стілець |
| Матеріал сидіння: | ДСП |
| Матеріал ніжок: | Метал |
| Ширина, см: | 34,4 |
| Висота, см: | 74,2 |
| Глибина, см: | 34,4 |
| Вага, кг : | 8 |
| Гарантія: | 12 місяців |

Барний стілець BS-3 від виробника Loft Design – це стильна та оригінальна модель стільця у стилі Лофт. Він складається з надійного цільнозварного каркасу та сидіння з ДСП. Каркас стільця – втілення мінімалізму та функціональності. У ньому немає жодної зайвої деталі. Усі елементи служать задля забезпечення стійкості конструкції. Незважаючи на легкість конструкції, стілець BS-3 витримує вагу до 160 кг. Стілець має поперечину для ніг, які знаходяться на оптимальній висоті, що забезпечує зручність людини, що сидить.
Барний стілець BS-3 - це гарна, надійна та стильна модель стільця, яка підійде для будь-якого інтер'єру у стилі Лофт чи Модерн.
Каркас стільця виготовлений із металевої труби з профілем 30*20 мм. Товщина стінки труби 1,2 мм. Внизу каркаса є пластикові заглушки, які запобігають дряпанню покриття для підлоги.

Сидіння виготовлене з ламінованого ДСП завтовшки 32 мм. Воно прикріплюється до каркаса за допомогою гвинтів та шестигранника, що йде в комплекті. Варіанти забарвлення сидінь – Венге Луїзіана, Дуб Палена, Горіх Модена та Дуб Крафт золотий.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб золотой, Серый, Венге, Орех лесной |
| Состояние | Новое |
| Тип основания | Полозья |
| Тип мебели | барный стул |
| Материал каркаса | металл |
| Тип | Барный стул |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 344 мм |
| Глубина | 344 мм |
| Высота | 742 мм |
- Цена: 2 490 ₴
- Готово к отправке
- Код: BS-3
Барний стілець BS-3 TM Loft design
2 490 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)





