



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пенал Family білий глянець ТМ Міро-Марк

Новинка! Вітальня Family у стилі модерн Family це без сумніву найбільша модульна система виробництва MiroMark.
Family це про стиль та комфорт, лаконічність і затишок. Колекція, де кожен елемент доречний і доповнює інші деталі.
Сучасний дизайн вітальні з акуратними лініями та вираженою фурнітурою.

Широка хромована ручка, що одночасно стильна і зручна у використанні.
Для виробництва ми використовуємо лише високоякісні матеріали.
Меблі виготовляються з ДСП високого класу: корпус — ламінована ДСП, фасади глянець ДСП.

Висота: 1901 мм
Ширина: 501 мм
Глибина: 400 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Шкаф |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 1 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 501 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Высота | 1901 мм |
- Цена: 5 900 ₴
- Под заказ
- Код: FM-111-WB
Отправка с 29 июня 2026Пенал Family білий глянець ТМ Міро-Марк
5 900 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

