




Крісло Токен / Token хром сітка сіра ТМ Richman

Крісло Richman Токен — є сучасним ергономічним кріслом для будь-якого використання чи то в офісі, чи вдома. Сітчастий матеріал використаний для виготовлення спинки та підголівника, що забезпечує дихання тіла під час користування кріслом.
Підголівник та поперекова підтримка, яка розташована на спинці, мають налаштування за висотою. Сидіння просторе та має приємну «м’яку» посадку. Крісло оснащене пластиковими підлокітниками, які мають сучасний дизайн та стануть у нагоді, коли потрібно відпочити рукам від роботи.
Механізм M-1 (Tilt) дає змогу поєднувати зручне сидіння крісла з хромованою хрестовиною, яка виготовлена з міцного металу. Висоту крісла можна налаштувати з допомогою пневматичного патрона 3-го класу, що забезпечує стійкість та комфорт під час роботи за столом.
Наявність гумового покриття на роликах забезпечить додатковий захист підлоги від подряпин під час переміщення крісла.
Зауважте, що крісло постачається в розібраному вигляді. У комплект постачання входить усе необхідне для збірки, яка не займає багато часу.


Характеристики крісла Richman Токен в комплектації Хром:
| Модель: | Токен |
| Комплектація виробу: | Токен Хром |
| Механізм гойдання: | Посилений M-1 (Tilt) |
| Матеріал оббивки: | Тканина Сітка |
| Колір оббивки: | Чорний + сірий |
| Підголовник: | М'який, пластиковий, з регулюванням за висотою |
| Підлокітники: | Пластикові, посилені |
| Хрестовина: | Хромована, посилена металева |
| Колеса: | Обгумовані |
Габарити крісла Richman Токен в комплектації Хром:
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1150 мм |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 1250 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 450 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 550 мм |
| Висота спинки: | 730 мм |
| Ширина підголівника: | 330 мм |
| Висота підголівника: | 180 - 210 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 650 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні: | 750 мм |
| Висота підлокітників: | 280 мм |
| Довжина підлокітників: | 250 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 470 мм |
| Ширина сидіння: | 490 мм |
| Глибина сидіння: | 520 мм |
| Ширина виробу: | 630 мм |
| Глибина виробу: | 570 мм |
| Допустиме навантаження: | 150 кг |
| Вага виробу: | 14 кг |
| Об'єм упаковки: | 0,24 м3 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Серый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 63 см |
| Глубина кресла | 57 см |
| Высота с учетом спинки | 125 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 45 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 55 см |
| Вес кресла | 14 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 49 см |
| Глубина сиденья | 52 см |
| Высота спинки | 73 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
- Цена: 7 170 ₴
- В наличии
- Код: ADD0003213
Крісло Токен / Token хром сітка сіра ТМ Richman
7 170 ₴
- +380 (63) 983-85-53Валентин (Viber/Telegram)
- +380 (99) 055-75-24Євген (Viber/Telegram)






